fbpx

O firmie

Witamy Was w naszym dziale Trading World „Beauty & Health”, który jest poświęcony pielęgnacji zdrowia oraz urody, z tego powodu oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości.

Obecnie w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty marki:

AQ Skin Solutions – to wielokrotnie nagradzany kosmoceutyk z siedzibą w Kalifornii (USA), specjalizujący się w produkcji czynników wzrostu (GF).

Bluestone Sunshields –  producent osłon przeciwsłonecznych z USA. To eleganckie rozwiązanie ochrony przed promieniowaniem. Polecane przez najlepszych dermatologów, są idealne do zabiegów po kosmetycznych lub ogólnej ochrony przeciwsłonecznej. Zapewniają pełną prywatność, zabawę i, co najważniejsze, spokój, że Twoja skóra jest chroniona.

COSMEDIX – amerykańska marka opisuje swoje produkty w trzech słowach: „czysty, kliniczny, luksusowy”. Kosmetyki pochodzą z natury, zawierają najczystsze ekstrakty roślinne, które działają skutecznie bez wywoływania podrażnień. Patrząc na skład i opakowanie kosmetyków, widzimy minimalizm w luksusowym wydaniu. Ale trzeba pamiętać, że za minimalistycznym efektem kryje się ogrom pracy, badań klinicznych, poszukiwań najlepszych składników aktywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Forlle’d – marka wywodzi się z Japonii i oferuje ekskluzywne kosmeceutyki na miarę japońskiej pielęgnacji, która wyróżnia się jakością, skutecznością i bezpieczeństwem. Działanie produktów skupia się głównie na działaniu przeciwstarzeniowym oraz naprawczym.

HydroPeptide – luksusowa marka dermokosmetyczna stworzona w 2004 roku przez zespół genetyków ze Stanów Zjednoczonych. Kosmetyki tej marki opierają swoje działanie na połączeniu epigenetyki i wysoce skutecznych peptydów w drodze do do uzyskania pięknej, zdrowej skóry.

Khalifi Perfumes –  ma swoje korzenie w Dubaju, sercu Bliskiego Wschodu, gdzie tradycja doskonale łączy się z nowoczesnym stylem życia. Khalifi przenosi orientalne perfumy wykraczające poza oczekiwania we współczesną podróż, przypominającą fascynującą ewolucję Dubaju. Z każdym zapachem odkryjesz śmiałość, sławę, wyrafinowanie i niepowtarzalny smak Dubaju!

Medik8 – to brytyjska marka oferująca profesjonalne receptury dermokosmetyczne dostosowane do potrzeb każdej, nawet najbardziej wymagającej skóry. Produkty marki opierają swoje działanie najwyższej jakości składnikach aktywnych, przebadanych klinicznie pod kątem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa działania na skórę. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie produkcji i stabilizacji najbardziej czułych składników aktywnych. Stosując preparaty tej marki zyskujemy pewność, iż stosowane dermokosmetyki są wysoce skuteczne ale także bezpieczne dla naszej skóry. Marka daje także gwarancję, iż przez cały stosowania produkty zachowują maksymalną moc działania.

Obagi – amerykańska marka za cel stawia sobie kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry. Produkty powstają z połączenia wiedzy medycznej, innowacji rynkowych oraz wieloletniego doświadczenia profesjonalistów branży kosmetycznej. Składniki aktywne produktów Obagi działają w głębszych partiach skóry, a nie tak jak typowe kosmetyki, tylko na powierzchni. Preparaty przeznaczone są dla osób z problemami nadmiernej pigmentacji, przebarwień, nadmiernej wrażliwości czy widocznych oznak starzenia.

PROCEANIS – jest pionierem w zakresie suplementów diety z kwasem hialuronowym. Założona w 2011 r. przez dr H. Jüchter i H. Bross w Hamburgu stała się pierwszą firmą w Europie, która w 2012 r. wprowadziła pierwszy na świecie napój kosmetyczny z płynnym kwasem hialuronowym. Dzięki szybko rosnącej liczbie zadowolonych klientów, PROCEANIS obecnie wysyła Hyaluron Drink na całym świecie.

SLAAP – Kobiety nieustannie szukają sposobu na to, by zapewnić piękno swojej skórze. Polska marka przekonuje, że pierwszym krokiem do tego celu jest pełnowartościowy sen. Zapewniają go wieczorne rytuały pielęgnacyjne i stosowanie preparatów na bazie naturalnych składników. To nowe podejście do pielęgnacji, które stawia kobietę i jej realne potrzeby na pierwszym miejscu. Produkty kosmetyczne Slaap są 100% Vegan friendly.

swiss smile – Szwajcarska tradycja i 40 lat doświadczeń. swiss smile łączy w sobie ugruntowaną wiedzę stomatologiczną z wieloletnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości kosmetyków od pielęgnacji jamy ustnej. Swe znakomite wyniki swiss smile zawdzięcza pionierowi szwajcarskiej stomatologii, firmie Curaden, która zajmuje się profilaktyką stomatologiczną od 40 lat, ściśle współpracując z 200 tysiącami dentystów z 60 krajów.

W niedługim czasie dołączymy do oferty nowe luksusowe produkty.

Część przychodu ze sprzedaży produktów z tego działu trafiać będzie do najbardziej potrzebujących schronisk i hospicjów dla zwierząt.

Pomagajmy RAZEM!

favicon Strona główna
favicon Powrót